Завідуючий відділенням – лікар психіатр Мангуш Сергій Олександрович.

У відділенні  надається психіатрична медична допомога ветеранам війни  (УБД, інваліди війни, учасники АТО/ООС). Відділення визнане головним по наданню психіатричної допомоги УБД в Київській області.

Відділення №8 лікарні є єдиною головною клінічною базою для надання медико–психіатричної допомоги згідно наказу УОЗ, в якому демобілізованим із зони АТО надається медико – психологічна допомога та керується наказами Президента України від 18.02.2015року ” Про заходи щодо створення належної матеріально – технічної бази для лікування, реабілітації та оздоровлення військовослужбовців та інших осіб які брали участь в АТО”, додатком до наказу ДОЗ КОДА від 27.03.2015року № 735 – Ад “Дорожня карта проведення медичних оглядів військовослужбовців, та Законом України “ Про статус ветеранів війни, гарантії її соціального захисту. У відділенні створені максимально сприятливі умови для перебування на лікуванні, враховуючи психологічний стан пацієнтів, підібраний кваліфікований персонал. На базі відділення створена спортивна кімната з тенісним столом та турніком, є тренажерна кімната для проведення вправ направлених на відновлення хребта, бібліотека, супутникове телебачення. У відділенні своєчасно проводиться косметичний ремонт. За межами відділення на території лікарні оснащена площадка для прогулянок на свіжому повітрі з майданчиком для волейболу та альтанкою для відвідування рідних в літній період. В процесі лікування використовуються міжнародні клінічні протоколи надання допомоги та індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Медичним персоналом відділення набутий безцінний досвід в лікуванні ПТСР, розладів настрою, адиктивних розладів, зокрема алкогольної, медикаментозної залежності, психотичних розладів. Проводяться консультації суміжних спеціалістів, працює кабінет фізіотерапії, кабінет функціональної діагностики оснащений сучасними апаратами РЕГ, ЕЕГ, Ехо ЕГ, ЕКГ. Щоденно у відділенні працює психолог. Двічі на тиждень пацієнтів відвідують співробітники Бородянського районного центру психологічної допомоги “Довіра” а саме психолог, юрист, та консультант з центру соціального захисту населення.

Нажаль стигматизація суспільства, можливо негативний досвід пацієнтів звернення до психіатрів, неможливість самотужки справлятися зі своїми проблемами частіше за всього приводять до стійкої дезадаптації учасників бойових дій у суспільстві. Несвоєчасне звернення до спеціалістів може бути причиною формування алкогольної залежності, антисоціальної поведінки, суїцидальних тенденцій.

Також лікування пацієнтів проводиться тільки за добровільною згодою. Медичний персонал несе кримінальну відповідальність за розголошення інформації стосовно лікування, діагнозу та особистих даних пацієнтів.

Рекомендуємо вам звернутись за професійною допомогою задля забезпечення комфортного психологічного стану в майбутньому, соціальної реадаптації та професійного лікування.